fbpx

Büyükçekmece’nin En İyi Anaokulu

Ekleyen : Okul Öncesi Forum

Tüm Yazıları

Büyükçekmece’nin En İyi Anaokulu

Çocuklarımızı anaokuluna bırakırken ilk araştırdığımız konulardan biri kurumun güvenilirliğidir. Büyükçekmece’de 50’yi aşkın özel ve devlet bünyesinde anaokulu bulunmaktadır. Büyükçekmece’nin en iyi anaokulu olarak 7 renk koleji anaokulunu söylemek abartı olmayacaktır. Bir çok okulda bulunmayan bahçe ayrıntısı kurumumuzda mevcuttur. Yenilikçi eğitim anlayışımız sayesinde çocuklarınızın bireysel olarak gelişmelerini amaçlamaktayız.

Büyükçekmece anaokulları hakkında bilgi edinmek için internetten yararlanmanın yanı sıra, deneyimlerde oldukça önemlidir. Dost ve akrabalarınızdan destek alabilirsiniz. Çok fazla seçenek olması elbette kafanızı karıştırmaktadır. Fakat eğitimcilerin kalitesi, dolayısıyla eğitimin kalitesini etkilemektedir. Sadece bu alanda çalışan eğitim görevlileri bulunmaktadır.

Ayrıca çocukların psikolojileriyle yakından ilgilenebilmesi için bünyesinde psikolog bulunmaktadır. Ayrıca konuşması geriden gelen veya kekemelik bulunan çocukların anaokullarında ne kadar hızlı sonuç aldığı hepimizin malumudur. Sadece konuşma değil, birey olduklarının farkına varmalarını sağladığımız eğitim içeriğimiz için sitemizdeki bilgilerimizi kontrol edebilirsiniz. Büyükçekmece’de güvenilir anaokulu arayışındaysanız, bu kurum ilk seçenekleriniz arasında olmalıdır. Gerek servis güvenliği, gerek okul güvenliği açısından  oldukça güvenilir bir kurumdur.

Çocuklarınıza çocukları gibi bakıldığından emin olabilirsiniz. Şeffaf eğitim anlayışı sayesinde, okulu gezebilir, eğitimler hakkında bilgi alabilirsiniz. Her gün İngilizce eğitimi sunmamızın yanı sıra, tüm branşlarda aktiviteler düzenleniyor. Dokunarak, deneyimleyerek, araştırarak öğretmeyi tercih ediyorlar. Ayrıca birçok okulda bulunmayan bir özellik olan, çocuğa göre eğitim verme şeklisayesinde Büyükçekmece’nin en iyi anaokulu olmaya aday gösterilebilecek yapıda.

Her çocuğun algılaması ve öğrenme stilinin farklı olduğunu biliyor ve buna göre davranıyorlar. Okulu rakiplerinden farklı kılan, çocuklarımıza olan yaklaşım biçimidir. Elbette fiyat konusu seçeneklerden biridir. Fakat bunun geleceğe yatırım olduğunu unutmamalı ve tercihinizi yaparken bu konuyu dikkate almalısınız. Uzun yılların verdiği tecrübe, kaliteli eğitim kadrosu ve çocuk odaklı eğitim anlayışımız sayesinde Büyükçekmece’nin en iyi anaokulu olduğunuzu biliyor ve okul arayışı içinde olanlara tavsiye ediyoruz.

Görüştüğümüz yetkililer :

Aktivitesi yüksek çocuklarımızın enerjilerini boşaltmalarını sağlıyor ve dikkatlerini artırmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Çocuklarımızın beslenmelerine dikkat edip, daha sağlıklı bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Çocuklarımızın eğlenmeleri için sunduğumuz oyuncaklar, iç dünyalarını ortaya çıkararak özgüvenlerini yükseltmeye yönelik eğitici oyuncaklardır.

Büyükçekmece anaokulları hakkında bilgi edinirken sunduğumuz imkanları, diğer kurumlarla karşılaştırmanızı rica ediyoruz. Çocuklarımızın hijyenini ön planda tutmaktayız. Gerek tuvaletlerin temizliği, gerek gıda hassasiyetimiz ve gerekse oyun alanları için temizlik ve bakımı düzenli olarak yapmaktayız. Ayrıca çocuklarımıza hijyenin önemini anlatarak, öz bakımlarının giderilmesinde temizliğin önemini vurgulamaktayız.

Büyükçekmece’de güvenilir anaokulu arayışı içindeyseniz kurumumuzu ziyaret edip aklınıza takılanları yerinde görmenizi tavsiye ederiz. Eğitim kalitesinde çıtayı çok yükselttiğimizi biliyor ve bununla gurur duyuyoruz. Montessori eğitimi veren sayılı kurumlardan biri olduğumuzu bilmenizi isteriz. Gerek oyuncaklarımızda, gerekse eğitim metodu olarak kullandığımız bu yöntem, etkinliği kanıtlanmış ve dünyaca uygulanan bir yöntemdir. Büyükçekmece’nin en iyi anaokulu araştırması yapan ebeveynlerin bu ayrımı çok iyi yapacağını biliyoruz.

Çocuklarınıza sizin kadar hassas davranan, korku değil sevgi metoduyla ilerleyen bir kurum arayışındaysanız, doğru yerdesiniz. Çocuklarını şefkatle büyüten ebeveynler olarak, okullarda çocuklara çok hassas davranmamız gerektiğini biliyoruz. Devlet okulu veya özel okul ayrımı yapmaksızın, tüm okullarda çocuklara şefkatle yaklaşılması ve hoşgörü metodun kullanılması gerektiğini şiddetle savunuyoruz.

Büyükçekmece anaokulları hakkında bilgi almak ve kurumumuzu karşılaştırmak için, isterseniz kurumumuzu ziyaret ederek, isterseniz telefonla arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca veli seminerleri düzenleyerek, en kaliteli eğitimiz sac ayağı modeli olduğunun bilincindeyiz. Veli öğretmen ve öğrenci işbirliği içerisinde daha kaliteli sonuçlar alınabileceğinin farkında olan ebeveynler için düzenlediğimiz seminerlerimiz ücretsizdir.

Büyükçekmece’nin de eğitim seviyemizin yüksek olduğunu defalarca ispatlamış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Anne ve babalar olarak, çocuğunuzun hayatında önemli rol modeller olduğunuzun bilincindeyiz. Bir çocuk yetiştirmenin bir aile yetiştirmek olduğunun öneminin daha iyi kavrandığı bu dönemde, velilerimizle işbirliği içine girerek, eğitim kalitesini yükseltmeyi amaçlamaktayız. Büyükçekmece’de güvenilir anaokulu olduğumuzu araştırmalarınızı derinleştirerek de öğrenebilirsiniz. .

Büyükçekmece anaokulları hakkında bilgi arayışınızı tamamladığınızda, çocuğunuz için en doğru seçimi yapacağınızı biliyoruz. Son olarak tekrar edecek olursak, okulumuzu yerinde görmenizi, hakkımızda bilgi almak için en iyi yöntemin ziyaret etmek olduğunu hatırlatmak isteriz.

7 Renk Koleji Anaokulu

Cumhuriyet Mahallesi Özlem Caddesi No:5 Büyükçekmece/İstanbul

0546 965 1490

ZİYARETÇİ YORUMLARISizde kendi yorumlarınızı gönderebilirsiniz...

 

İlginizi Çekebilir